Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
Nullløp, valgfri stilart
Trøsken Idrettslag   Langrenn  
Påmeldingsfrist: 9. Mar 2021
Årets store happending, 2 runder så…
Fri 19 Mar
kl 19:30 - 19:30
Østfold vintercup 9, Halden SK
 
Wed 7 Apr
kl 00:00 - 00:00
Østfoldsprinten løp 1, Halden SK
 
Fri 9 Apr
kl 00:00 - 00:00
Nattsvermeren, Fredrikstad SK
 
Sat 10 Apr
kl 00:00 - 00:00
Blåveissprinten, Fredrikstad SK
 
Wed 14 Apr
kl 00:00 - 00:00
Østfoldsprinten løp 2, Indre Østfold OK
 
Sat 17 Apr
kl 00:00 - 00:00
Solrenningen Norgescup/WRE Mellomdistanse, Sarpsborg OL
 
Sat 17 Apr
kl 00:00 - 00:00
Fredrikstad Pre-O, Fredrikstad SK
 
Sat 17 Apr
kl 00:00 - 00:00
Solrenningen Mellomdistanse, Sarpsborg OL
 
Sun 18 Apr
kl 00:00 - 00:00
Solrenningen Langdistanse, Sarpsborg OL
 
Sun 18 Apr
kl 00:00 - 00:00
Solrenningen Norgescup/WRE Langdistanse, Sarpsborg OL
 
Tue 20 Apr
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien løp 1, Fredrikstad SK
 
Fri 23 Apr
kl 00:00 - 00:00
KM natt, Varteig OL
 
Sat 24 Apr
kl 00:00 - 00:00
Lørdagskjappen, OK Moss
 
Sun 25 Apr
kl 00:00 - 00:00
Smaaleneneløpet, Indre Østfold OK
 
Wed 5 May
kl 00:00 - 00:00
Østfoldsprinten løp 3, Fredrikstad SK
 
Tue 11 May
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien, Sarpsborg OL
 
Wed 26 May
kl 18:00 - 18:00
Østfoldsprinten løp 4, OK Moss
 
Tue 1 Jun
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien løp 3, Halden SK
 
Wed 9 Jun
kl 00:00 - 00:00
KM Sprint, Trøsken IL
 
Wed 9 Jun
kl 17:00 - 20:00
KM Sprint
Trøsken Idrettslag  
Sun 13 Jun
kl 00:00 - 00:00
Klubb KM Østfold, Fredrikstad SK
 
Sun 13 Jun
kl 10:00 - 15:00
Klubb KM Østfold - FSK
Trøsken Idrettslag  
Sun 15 Aug
kl 00:00 - 00:00
KM-lang, Varteig OL
 
Tue 24 Aug
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien løp 4, Trøsken IL
 
Sat 28 Aug
kl 00:00 - 00:00
KM mellomdistanse, Indre Østfold OK
 
Fri 3 Sep
kl 00:00 - 00:00
Veteranmesterskap, Halden SK
 
Sat 4 Sep
kl 00:00 - 00:00
Veteranmesterskap, Halden SK
 
Sun 5 Sep
kl 00:00 - 00:00
Veteranmesterskap, Halden SK
 
Tue 7 Sep
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien løp 5, Indre Østfold OK
 
Sat 25 Sep
kl 11:00 - 11:00
Ungdomsserien løp 6, OK Moss
 
Sun 10 Oct
kl 11:00 - 15:00
Tunevannet Rundt, Sarpsborg OL
 
Sat 16 Oct
kl 00:00 - 00:00
Blodslitet, Fredrikstad SK
 
Fri 31 Dec
kl 11:00 - 11:00
Nyttårsløpet, OK Moss, OK Moss
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 7 Mar
kl 11:00 - 11:00
Kråkecup Finale, OK Moss
$item.username  
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 11:00 - 11:00
Øsfold vintercup løp 8, OK Moss
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbmesterskap 2021 Klassisk
Trøsken Idrettslag   Langrenn  
Om forholdene i samfunnet tillater det så…   Les mer  
Mon 15 Feb
kl 00:00 - 00:00
Uke 7 - Åpen trening, Fredrikstad SK
$item.username  
  Les mer  
Sun 14 Feb
kl 00:00 - 00:00
Kråkecup#7, OK Moss
$item.username  
  Les mer  
Sat 13 Feb
kl 11:00 - 11:00
Østfold Vintercup #7, Fredrikstad SK
$item.username  
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 09:00 - 15:00
Kvist- og ryddedugnad
Trøsken Idrettslag   Harehjellhytta
De som har ryddesag eller motorsag tar med seg…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline