Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 28 Oct
kl 18:00 - 20:00
Kvist- og ryddedugnad
Trøsken Idrettslag   Harehjellhytta
Påmeldingsfrist: 28. Oct 2021
De som har ryddesag eller motorsag tar med seg…
Sat 30 Oct
kl 08:00 - 14:00
Kvist- og ryddedugnad
Trøsken Idrettslag   Annet   Harehjellhytta
Påmeldingsfrist: 29. Oct 2021
De som har ryddesag eller motorsag tar med seg…
Fri 10 Dec
kl 18:00 - 15:00
Familietur til Hornsjø Fjellhotell
Trøsken Idrettslag  
Påmeldingsfrist: 28. Nov 2021
Trøsken IL Langrenn inviterer medlemmer av…
Fri 31 Dec
kl 11:00 - 11:00
Nyttårsløpet, OK Moss, OK Moss
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 16 Oct
kl 00:00 - 00:00
Blodslitet, Fredrikstad SK
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 11:00 - 15:00
Tunevannet Rundt, Sarpsborg OL
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 11:00 - 11:00
Ungdomsserien løp 6, OK Moss
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien løp 5, Indre Østfold OK
  Les mer  
Sun 5 Sep
kl 00:00 - 00:00
Veteranmesterskap, Halden SK
  Les mer  
Sat 4 Sep
kl 00:00 - 00:00
Veteranmesterskap, Halden SK
  Les mer  
Fri 3 Sep
kl 00:00 - 00:00
Veteranmesterskap, Halden SK
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 00:00 - 00:00
KM mellomdistanse, Indre Østfold OK
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien løp 4, Trøsken IL
  Les mer  
Sun 15 Aug
kl 00:00 - 00:00
KM-lang, Varteig OL
  Les mer  
Sun 13 Jun
kl 10:00 - 15:00
Klubb KM Østfold - FSK
Trøsken Idrettslag  
  Les mer  
Sun 13 Jun
kl 00:00 - 00:00
Klubb KM Østfold, Fredrikstad SK
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:00 - 20:00
KM Sprint
Trøsken Idrettslag  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagsløpet
Vi møtes ved starten på Torsdagsløpet for en god…   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagsløpet
Vi møtes ved starten på Torsdagsløpet for en god…   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien løp 3, Halden SK
  Les mer  
Mon 31 May
kl 09:00 - 20:00
Beising av Hytta
Utvendig beising av Harehjellhytta gjennomføres (…   Les mer  
Wed 26 May
kl 18:00 - 18:00
Østfoldsprinten løp 4, OK Moss
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagsløpet
Vi møtes ved starten på Torsdagsløpet for en god…   Les mer  
Tue 11 May
kl 00:00 - 00:00
Ungdomsserien, Sarpsborg OL
  Les mer  
Wed 5 May
kl 00:00 - 00:00
Østfoldsprinten løp 3, Fredrikstad SK
  Les mer  
Sun 25 Apr
kl 00:00 - 00:00
Smaaleneneløpet, Indre Østfold OK
  Les mer  
Sat 24 Apr
kl 00:00 - 00:00
Lørdagskjappen, OK Moss
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 00:00 - 00:00
KM natt, Varteig OL
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline